Buldok Mač Zaječí 2020

Zúčastnili jsme se podzimních závodů Buldok Mač Zaječí ve složení Martin a Lukáš. Los nám přidělil sektor č.10. Opět vylosované místo bylo nešťastné a nevěděli jsme co od lovného místa očekávat. Při zahájení rybolovu jsme začali zakrmovat boiliesem, partyklem a peletkami. A čekali jsme na první kontakt s rybou. Za uplynulý den se nám povedlo chytnout dvě bodované ryby nad 10 kg. Závod se pro nás nevyvíjel moc dobře – prvních 30hodin. Jeden tým získal obrovský náskok, který se zdál již nepřekonatelný. Přehodnotili jsme taktiku, použili jsme tajnou zbraň – novinky pro rok 2021 a cílem bylo do večera mít splněný limit bodovaných ryb – 6 ks ryb nad 10 kg. Záběr na sebe nenechal dlouho čekat a na podložku se nám podařilo zdolat lysce s váhou přesahující 15 kg. Největší boom přišel v následujících hodinách. Průměrná váhová kategorie ulovených ryb se nám začala zvedat.  Konečně jsme začali mít záběry kaprů o váze nad 17 kg. Největším úspěchem pro nás byl kapr o váze 19 kg a ten nám zajistil přední místo. Nakonec jsme skončili na prvním místě s celkovým součtem 106,26 kg ryb, kdy nejtěžší ryba vážila 19,07 Kg a nejlehčí 16,63 Kg.

Používané návnady – krmné boilies kukuřičné a jahodové, chytací boilies - hnijící patentka, vanilka, rudý ďábel a chilli broskev.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení